8 grudnia 2020 Udostępnij

Inspirowane orientem murale ścienne

Inspirowane orientem murale ścienne Julii Fonnereau były wybierane przez ludzi w najnowszym konkursie na projekt Wallsauce. W głosowaniu publiczności, Fonnereau jest najnowszą artystką, która dołączyła do kolekcji tapet projektanta w drugim konkursie Wallsauce, aby znaleźć nieodkryte dzieła sztuki.

We współpracy z Make it in Design, społecznym centrum dla artystów, w ramach konkursu poproszono projektantów o wybranie swojej ulubionej epoki i oparcie swoich projektów na tym okresie czasu. Po zakwalifikowaniu prac do konkursu, zostały one udostępnione do publicznego głosowania. Kolekcja Fonneraeau - zainspirowana okresem gruzińskim i fascynacją sztukami dekoracyjnymi Wschodu - okazała się zdecydowanym zwycięzcą.

Fonnereau często można znaleźć rysując w ogrodzie z psem Fifi u swego boku. Jej dzieła sztuki zachwycają pięknem natury, starym, czarującym stylem vintage, a także orientalnymi wzorami. Wszystkie projekty dostępne są również w opcji skórki i kija, która jest samoprzylepna i pozwala na swobodne dekorowanie z absolutną łatwością. Instalacja jest prosta, a w razie pomyłki łatwo jest zdjąć panel i nałożyć go ponownie bez bałaganu.

Twórcy wykonanych na miarę fototapetowych fototapet, Wallsauce ozdabiają ściany w domach i firmach na całym świecie. Dąży do zapewnienia najlepszej jakości fototapet i najwyższej klasy obsługi klienta, jednocześnie dostarczając najbardziej unikalne obrazy, jakie można znaleźć na rynku. Od szerokiej gamy zdjęć stockowych po starannie wyselekcjonowaną kolekcję designerską, odkryj fototapetę w każdym otoczeniu i stylu. Co więcej, Wallsauce oferuje swoim klientom możliwość wgrywania własnych zdjęć i dzieł sztuki do tej prawdziwie szytej na miarę fototapety.

Wallsauce na całym świecie.

Damian Poniedziałek

Elektryk, zajmuje się montażem oświetlenia biurowego.