28 grudnia 2020 Udostępnij

Pokoje na garderobe

Zalf SpaceMakers to szafy typu "walk-in" wyróżniające się doskonałą funkcjonalnością, zdolne do tworzenia przestrzeni wszędzie tam, gdzie jest ona potrzebna, dzięki modułowemu systemowi oferującemu doskonałą wszechstronność, ponieważ można je mieszać i dopasowywać pod względem wykończenia, rozmiarów, głębokości i wysokości.

Zalf SpaceMakers oferuje 4 systemy: FLEXY, FLEXY EASY, WINDY i FREE, z różnymi rozwiązaniami szyn szczelinowych w tym lub bez paneli wypełniających, z słupkami do montażu ściennego lub sufitowego oraz z otwartymi konstrukcjami półek.

FLEXY: jest konstrukcją składającą się z szyn szczelinowych i paneli (tj. paneli ściennych). Do tej konstrukcji mogą być dodawane szklane lub melaminowe półki, a nawet jednostki magazynowe - które mogą być montowane w odstępach co 36,8 mm wysokości.

FLEXY EASY: jest to konstrukcja składająca się wyłącznie z szyn szczelinowych uzupełnionych półkami i regałami (w przeciwieństwie do systemu Flexy nie ma żadnych paneli ściennych). Flexy i Flexy Easy mogą być łączone razem.

WINDY: to konstrukcja składająca się z słupków do montażu od podłogi do sufitu lub do ściany. Jest ona dwustronna i może być mocowana do ściany lub instalowana wolnostojąco. Posiada szklane lub melaminowe półki i szafki z różnymi systemami otwierania.

FREE: jest to system regałów otwartych (szafa bez drzwi), który może być zintegrowany z szafą Alterna. Dzięki tylnym panelom można ją zamontować pod ścianą lub wolnostojącą w dowolnym miejscu w pomieszczeniu. Tylna część szafy typu walk-in staje się elementem wyposażenia zdolnym do wygenerowania takiego rodzaju architektury, która nie wymaga prac konstrukcyjnych.

 

Maciej Robak

Projektant nowoczesnych lamp z kloszem.