6 lipca 2021 Udostępnij

Wesołe, żywe trendy w łazience

W świecie wystroju łazienek coś się zmienia!

Łazienki są teraz spruced up, a rzeczy są coraz bardziej kreatywne. Nudne, zwykłe łazienki są teraz staje się rzeczą przeszłości, jak ludzie zaczynają dodawać więcej koloru i blasku do tej przestrzeni.

Można zauważyć, że ludzie utrzymują biały, czysty wygląd, jednak, są one dodanie ładny pop koloru.

Przez dłuższy czas, łazienki zostały pomalowane płaskie odcienie jak beżowy i kremowy ze względu na ich zdolność do mieszania się dobrze ze wszystkim i trwać dużo dłużej. Teraz, to wszystko się zmienia. Dlaczego nie spice up jedno miejsce spędzasz czas przygotowując się do dnia i dbanie o swoje ciało?

Myślisz, że odrobina zabawy z kolorem jest fajna, ale nie masz ochoty na bardziej odważne podejście? Spróbuj! Większość ludzi zgodzi się, że odrobina koloru może wpłynąć na odczucia energii w domu i sposób, w jaki czuje się osoba. W zależności od koloru, który wybierzesz, możesz stworzyć coś, co jest Zen, romantyczne lub energiczne.

Jeśli chodzi o wystrój, jest coś dla każdego i wybieranie odcieni kolorów, które tworzą właściwą atmosferę jest ważne. Zawsze pojawiają się nowe odcienie, więc możliwości nigdy nie są ograniczone.

Kolorować czy nie kolorować.

Jeśli lubisz ciągle zmieniać swoje otoczenie, nie zawsze musisz wybierać nowy kolor do łazienki, zamiast tego wymień dywaniki i ręczniki na inny kolor. Spróbuj zmienić armaturę.

Na wiosnę baw się różnymi odcieniami lawendy lub wyjątkowym niebieskim. Latem dobrze sprawdzą się chłodne odcienie żółci lub różu. Jak jesień zbliża się rozpocząć patrząc w różnych odcieniach brązu, złote tony i pomarańczowy. Ładna głęboka czerwień sprawi, że Twoja łazienka będzie wyglądać ładnie podczas zimowych miesięcy.

kolor

Ale może nie jesteś zbyt podekscytowany jasnymi kolorami w swojej łazience i naprawdę po prostu lubisz prostotę. Nie martw się, nie musisz iść na całość z kolorami, aby uczynić tę przestrzeń bardziej interesującą. Możesz po prostu zacząć od małego rozprysku zmian tu i tam.

Spróbuj uaktualnić swoje armatury do czegoś z bardziej eleganckim, chłodnym kształcie lub nawet dodając ładne emaliowane baterie dla więcej charakteru.

Cokolwiek robisz, nigdy nie wybieraj koloru, który nie odzwierciedla twojego osobistego stylu i osobowości. Kolory, które wybierasz do swojej łazienki nie powinny być inne niż te, które wybierasz do swojej garderoby lub innych części domu. Wybierz coś, co wzmocni Cię w każdy sposób.

Damian Poniedziałek

Elektryk, zajmuje się montażem oświetlenia biurowego.