26 marca 2021 Udostępnij

Dlaczego powinieneś przemodelować swoją łazienkę tego lata?

Lato to świetny sezon na remont łazienki. Ciepłe dni i godziny dodatkowego słońca mogą służyć jako inspiracja do rewitalizującego odświeżenia, przynosząc nowy, lśniący wygląd do "loo". Bez obaw, że zła pogoda przerwie proces, możesz być spokojny, że Twój projekt przebudowy pójdzie gładko. Nie ma śniegu, nie ma problemu!

Podczas gdy będziesz chciał przebudować w stylu, który będzie działać dobrze bez względu na porę roku, lato przynosi pewne poczucie świeżości, która daje pokój uroczy lifting. Ta przewiewna atmosfera nada pozostałym trzem porom roku to samo letnie uczucie, coś, czego wszyscy pragniemy, aby trwało o wiele dłużej.

Dzięki wskazówkom i profesjonalizmowi, które zapewnia nasz zespół, Twoje letnie wysiłki w zakresie przebudowy pójdą gładko. Żaden projekt nie jest zbyt mały lub zbyt duży, aby się nim zająć, więc nasz utalentowany zespół zajmie się nim w mgnieniu oka, pozwalając Ci cieszyć się odnowioną łazienką, zanim się zorientujesz.

Oto kilka wskazówek, informacji i innych ciekawych rzeczy do rozważenia, zanim zaczniesz działać na swoim letnim remodelu łazienki. Czytaj dalej, zainspiruj się i daj swojej łazience królewskie traktowanie!

Jakie są proste, letnie akcenty, które mogę wprowadzić do mojej łazienki?

Pomyśl o świetle i jasności - coś, co sugerujemy bez względu na porę roku. Większość łazienek nie są ogromne, więc pobyt z dala od ciężkości lub bałaganu stworzy przestrzeń, która jest przyjazna. Farba lub tapeta z neutralnych kolorach, accessorize z eleganckich i prostych kawałków i dekorować oszczędnie. Kiedy nadejdą chłodniejsze pory roku, możesz wprowadzić sezonowe akcenty w postaci ręczników i dywaników kąpielowych. Kolejną wskazówką jest dodanie odświeżającego zapachu. Kwiatowe, cytrusowe lub kokosowe zapachy przynoszą letnie uczucie do pokoju. Użyj odświeżaczy powietrza, olejków, a nawet mydeł do kąpieli, aby wszystko ładnie pachniało. I raz praca jest robić, jeżeli ty okno w twój łazience, upewniał się pozwalać naturalnego światło świecić w podczas gdy słońce jest wysoki w niebie.

Dlaczego lato jest pożądanym miesiącem na remodel?

Lato ma wiele korzyści, które działają dobrze dla przebudowy łazienki. Dla tych, którzy mają dzieci, oznacza to, że będą one poza szkołą, więc twój harmonogram jest bardziej elastyczny. To daje nam więcej możliwości do podjęcia przestrzeni tak, że możemy dostać pracę zrobić szybciej. Kiedy ty i dzieci są na harmonogramie szkoły, nie ma unikania coraz-ready czas przed muszą być w szkole. Dodatkowo, możesz mieć trochę czasu na wakacje. Możesz wykorzystać go mądrze podczas fazy przebudowy, upewniając się, że masz czas, aby uporządkować rzeczy i nadzorować proces przebudowy. Dodatkowo, nie będziesz musiał się martwić o burzę śnieżną, która wstrzyma cały proces. Z pogodą na szczycie, wysiłki nie powinny zostać przerwane.

I Am Looking to Do A Major Redo. Jakie projekty na dużą skalę mogę rozważyć tego lata?

Ponowne ułożenie płytek w całej łazience sprawi, że będzie ona wyglądać niesamowicie. Mamy mnóstwo stylów płytek do wyboru, a wynik będzie wybitny. To daje pokój nowoczesne odświeżenie i będzie trwać przez wiele lat. A może by tak zamienić prysznic na wannę lub odwrotnie? Jeśli zastanawiałeś się nad taką zamianą, lato to świetny sezon, aby w końcu to zrobić. To z pewnością jest gorący na zewnątrz, więc na pewno będzie najbardziej z ładnym prysznicem lub wanną, aby uzyskać uczucie czyste i świeże po długim dniu w pracy lub dzień zabawy na plaży. Jeśli podłogi w łazience nie są Twoimi ulubionymi, możemy wyłożyć je płytkami lub zaoferować inne opcje. Od dołu do góry, zapewnimy Ci wygląd, za którym tęsknisz. W przeciwnym razie, można zrobić wszelkiego rodzaju modernizacje, od półek do zlewów. Omówimy Twoje cele przebudowy i doprowadzimy Cię do celu. Bądź kreatywny, klasyczny, lub gdzieś pomiędzy. To jest Twoja łazienka, po wszystkim, więc uczyń ją swoją własną.

Czy jesteś gotowy na letni remont łazienki? Twoja łazienka będzie wyglądać lepiej niż kiedykolwiek z zespołem po Twojej stronie, aby cały proces był bezproblemowy. Zawsze jesteśmy gotowi na wyzwania, więc do dzieła! Jeśli nie jesteś pewien, w którym kierunku chcesz iść z przebudową łazienki, przyjdź do naszego ekstrawaganckiego showroomu, aby zobaczyć szereg przykładów tego, jak może wyglądać Twoja łazienka. Będziesz zdumiony, jak wiele opcji jest dostępnych. To lato z pewnością będzie najlepszym w Twojej łazience.

Maciej Robak

Projektant nowoczesnych lamp z kloszem.