17 kwietnia 2022 Udostępnij

Ciesz się życiem w luksusie dzięki łaźni Belle de Louvain

Hiszpański artysta Pablo Picasso powiedział kiedyś: "Sztuka zmywa z duszy kurz codziennego życia", a my nie mogliśmy wymyślić lepszego sposobu na opisanie nowej, oszałamiającej kolekcji luksusowych wanien Belle de Louvain.

Każdy projekt przebudowy domu, niezależnie od tego, czy jest duży, czy mały, zaczyna się od pustego płótna. Dzięki starannemu planowaniu, kreatywności i odrobinie wyobraźni, Twój dom może stać się żywym, oddychającym dziełem sztuki. To, co wybierzesz, jeśli chodzi o wystrój i umeblowanie, pomoże stworzyć nie tylko fizyczną więź między Tobą a otoczeniem, ale także emocjonalną.

A zatem, aby uzyskać coś wyjątkowego, dlaczego nie cieszyć oczu tymi wspaniałymi i bardzo dekadenckimi wannami wolnostojącymi?

Wanna Belle de Louvain Galvez

Zainspirowana klasycznymi formami, ale współczesna w swoim wzornictwie, wanna Galvez charakteryzuje się czystymi liniami i opływowymi kształtami, dzięki czemu powstała naprawdę piękna wanna centralna. Wykończenie jest wspaniałe - ponad 1000 płatków złota dodawanych ręcznie, a następnie ostatnia warstwa glazury, która zapewnia wodoszczelność. Wanna jest wykonana z wytrzymałego akrylu, wzmocnionego włóknem szklanym i żywicą, dzięki czemu jej powłoka ma grubość 6-7 mm i jest bardzo trwała. Wanna jest dostarczana w komplecie z chromowanym mosiężnym odpływem i przelewem.

Wanna Belle de Louvain Charlet

Wanna Charlet, wzorowana na klasycznej wannie Bateau, posiada tradycyjną wywijaną górną krawędź zapewniającą komfort użytkowania oraz charakterystyczne wykończenie w postaci srebrnych liści. Ta luksusowa wanna jest wykańczana ręcznie - ponad 1000 płatków srebra jest starannie nakładanych, a następnie uszczelnianych i przygotowywanych dla uzyskania wodoszczelnego wykończenia. Podwójny cokół z listwami stanowi bezpieczną i dekoracyjną podstawę, dzięki czemu wanna jest tak dobra, jak wygląda od góry do dołu. Wanna posiada również zintegrowany odpływ i przelew.

Wanna Belle de Louvain Balthus

Oszałamiająca wanna Balthus to reinterpretacja stylu dziedzictwa kulturowego na miarę XXI wieku. Klasyczny kształt wanny Balthus i jej górna krawędź to ponadczasowe dzieła sztuki, ale design został zredukowany tak, aby pasował do współczesnych, minimalistycznych łazienek. Uderzająca czarno-biała, teksturowana powierzchnia jest nakładana ręcznie i zabezpieczana ostatnią warstwą bezbarwnego szkliwa. Prawdziwe arcydzieło dla każdej kreatywnie zaprojektowanej łazienki. W komplecie znajduje się w pełni wzmocniona akrylowa konstrukcja, zintegrowany przelew i odpływ.

Wanna Belle de Louvain Fontana

Wanna Fontana z przepiękną miedzianą powłoką zewnętrzną jest prawdziwym dziełem sztuki, które ożywia sztukę dzięki swoim figlarnym, swobodnym formom, które tańczą i figlują. Wanna została wykonana przez zespół specjalistów, którzy nanieśli na nią ponad 1000 kawałków miedzianych liści, a następnie uszczelnili ją, tworząc ochronną, wodoodporną barierę. W rezultacie powstała mieniąca się i prawdziwie wspaniała wanna o niemal organicznym wyglądzie. Podobnie jak wszystkie wanny Belle de Louvain, jest ona wyposażona w wysokiej jakości, w pełni wzmocnioną konstrukcję akrylową, przelew i odpływ.


Teraz możesz cieszyć się "la vie de luxe" (luksusowym życiem) we własnym domu, dzięki bogatej, wystawnej i wysoce luksusowej kolekcji wanien Belle de Louvain.

Natalia Gaboń

Projektantka aranżacjo oświetleniowych.