24 listopada 2020 Udostępnij

Najgorętsze pomysły na płytki z 2020 roku

Projekty dachówek, pomysły i trendy

Ten rok był ekscytującym okresem dla innowacyjnych projektów płytek i trendów, więc jeśli myślisz o przeprojektowaniu swojej łazienki, kuchni, salonu lub ogrodu zimowego, a nie szukasz zastąpienia jednostek, dlaczego nie pomyśleć o aktualizacji ścian lub podłóg z jednym z najgorętszych pomysłów na projektowanie płytek z 2019 roku? Dodawanie płytek do twoich ścian lub podłóg, tworzenie ciekawych wzorów lub faktur może całkowicie zaktualizować twój pokój w najbardziej ekonomiczny sposób. Tak więc, aby pomóc w twoim projekcie, oto podsumowanie stylów i trendów z 2020 roku.

Płytki w kształcie kafelków

Kwadratowe płytki we wzorze siatki, będące pozostałością po wzorach z lat 80. i 90. ubiegłego wieku, wyłaniają się jako naprawdę popularny wybór wzoru do wyrzucania, dodając w tej chwili o wiele bardziej nowoczesne poczucie niż standardowe płytki, które są dostępne od wielu lat. Jednakże, jeśli nie chcesz, aby Twoja aktualizacja pokoju zawierać kwadratowe płytki, jak chcesz dodać trochę ruchu, istnieje wiele więcej unikalnych kształtów, takich jak okrągłe lub sześciokątne płytki, które stały się jednym z liderów w projektowaniu przez cały rok, a nawet zakrzywione płytki, które są ustawione jako duży lider w 2021 roku. Kiedy zdecydujesz się na stworzenie wzoru z płytek w kształcie, a nawet płytek w wielu różnych rozmiarach, tworzysz, unikalne dla Ciebie, projekty, które odwiedzający na pewno zauważą.

Wzorcowe płytki

Ozdobne wzorzyste płytki podłogowe są niezwykle praktyczne, zwłaszcza jeśli masz zwierzęta; w końcu im więcej wzorów widzisz, tym mniej brudu. Jako ogromny trend wzrostowy wzorzyste płytki podłogowe mogą dodać warstwy wzornictwa do neutralnego pomieszczenia, które jest zupełnie nieoczekiwane. Używając wzorzystych płytek będziesz odważnie wypowiadał się w każdym pomieszczeniu, dając Ci pełną kontrolę nad postawą i odczuciem przestrzeni. Ty możesz stworzyć całkowicie unikalne uczucie pokój z serią wzorzystych kafelków na ścianach lub podłogach, które nie tylko będą hukiem na trendzie, ale także dodadzą twój własny styl do twojego domu.

Płytki kolorowe

Przy projektowaniu pomieszczeń kolor jest zawsze ważny i od momentu wprowadzenia na rynek pierwszej gamy płytek kolorowych zawsze był i nadal jest liderem trendów i popularnym wyborem. Kolorowe płytki mogą być stosowane do tworzenia wzorów i elementów ścian, a także jako praktyczna opcja na podłogę. Mogą one dodawać głębi i tekstury do Twojej przestrzeni za pomocą kombinacji odcieni i faktur, na przykład w 2019 roku, kiedy środowisko było na wszystkich umysłach, wiele osób używa wzorów płytek z efektem drewna, aby wywołać w domu uczucia, które wywołują w połączeniu z ziemskimi tonami. Twój wybór kolorów dla Twoich płytek zmieni całe wrażenie pomieszczenia, do którego je dodasz.

Damian Poniedziałek

Elektryk, zajmuje się montażem oświetlenia biurowego.