18 czerwca 2022 Udostępnij

Meble do małej łazienki: Rozwiązanie małych problemów życiowych

Czy mała przestrzeń jest przyczyną dużego bólu głowy? W tym artykule pokażemy, jak rozwiązać 3 typowe problemy domowe przy użyciu małych mebli łazienkowych.

Podczas gdy wielu z nas uważa, że nasza główna łazienka jest bardzo mała, najprawdopodobniej okaże się, że mieści się ona w średniej wielkości łazience w Wielkiej Brytanii.

Twoja łazienka może różnić się od milionów innych, które można znaleźć w całym kraju, pod względem układu. Okno tu, wnęka tam i nagle znalezienie miejsca w łazience staje się o wiele trudniejsze.

Na szczęście obecnie istnieje wiele szafek łazienkowych, które są specjalnie zaprojektowane, aby zmaksymalizować przestrzeń w małej łazience. W Victoria Plum rozumiemy codzienne problemy i ograniczenia przestrzeni, z jakimi borykacie się w swoich domach. Dlatego też rzucamy naszym projektantom wyzwanie, aby wymyślali sprytne rozwiązania tych problemów.

Oto 3 małe problemy, o których opowiedzieli nam nasi klienci i jak można je rozwiązać przy odrobinie kreatywnego myślenia.


Problem: Nie mam gdzie przechowywać ręczników

Rozwiązanie: Możesz świetnie wykorzystać przestrzeń w swojej łazience dzięki koszowi na bieliznę.

Kosz na bieliznę w kolorze dębu Eden z Orchard Bathrooms (na zdjęciu poniżej) ma zaledwie 300 mm szerokości i zawiera druciany kosz dla łatwego dostępu. Wyposażony jest również w poręczną szufladę na wszystkie mniejsze przedmioty, takie jak uchwyty do włosów czy spinki.

Przechowuj je w dobrym stylu z dębowym koszem na bieliznę Eden z Orchard Bathrooms

Jeśli potrzebujesz przechowywać tylko niewielką liczbę ręczników, dlaczego nie zamontować półki na ręczniki z naszej oferty akcesoriów łazienkowych Accents Options? Można ją zamontować na ścianie, dzięki czemu ręczniki będą schludnie przechowywane i gotowe do użycia. Do wyboru są wzory tradycyjne i współczesne, które pasują do każdego stylu łazienki.

Półka na ręczniki może być zamontowana szybko i łatwo


Problem: Trudno jest utrzymać czystość i porządek na podłodze wokół mojej umywalki.

Rozwiązanie: Zachowaj czystą przestrzeń na podłodze dzięki wiszącej szafce pod umywalkę.

Nie tylko ułatwi to sprzątanie, ale również zapewni bardzo potrzebne miejsce do przechowywania w postaci poręcznej szuflady lub zestawu szuflad, w zależności od wybranego mebla. Seria białych mebli Derwent zawiera szereg wiszących szafek pod umywalkę, o różnej szerokości, zaprojektowanych tak, aby ich krótki występ nie przekraczał 420 mm. W przeciwieństwie do wolnostojących szafek pod umywalkę, wersje wiszące pozwalają stanąć bliżej umywalki.

Dzięki wyrazistemu, nowoczesnemu wzornictwu, biała wisząca szafka pod umywalkę Derwent od Orchard Bathrooms pomaga zachować czystą przestrzeń na podłodze.


Problem: Mam długą i wąską szatnię, więc jest w niej bardzo mało miejsca na cokolwiek.

Rozwiązanie: Wybierz wąską szafkę pod umywalkę i umywalkę.

Kompaktowa szafka pod umywalkę Clarity (na zdjęciu poniżej) została zaprojektowana specjalnie z myślą o szatniach i wąskich przestrzeniach, zapewniając wąską przestrzeń do przechowywania w łazience dokładnie tam, gdzie jej potrzebujesz.

Wystaje zaledwie na 215 mm, dzięki czemu idealnie nadaje się do pomieszczeń, w których przestrzeń jest na wagę złota, a Ty możesz wybrać pomiędzy jasnym i ciemnym wykończeniem. Aby jeszcze lepiej wykorzystać przestrzeń, dostępna jest również szafka narożna i umywalka.

W Victoria Plum znajdziesz szeroki wybór kompaktowych mebli łazienkowych o krótkim rzucie.


Sklep z małymi meblami łazienkowymi

Odkryj szeroką gamę rozwiązań do małych łazienek w Victoria Plum. Niezależnie od stylu i wyglądu, jaki chcesz osiągnąć, mamy dla Ciebie idealne meble do małej łazienki. Po prostu kliknij na obrazek poniżej, aby rozpocząć przeglądanie.


Wielkie pomysły dla małych przestrzeni

Szukasz pomysłów na małą łazienkę? Pozwól, że my zajmiemy się tym zadaniem, przedstawiając świeże inspiracje dla małych przestrzeni. Po prostu kliknij na poniższy obrazek.

Damian Poniedziałek

Elektryk, zajmuje się montażem oświetlenia biurowego.