3 maja 2021 Udostępnij

5 najważniejszych trendów w projektowaniu łazienek w domu na rok 2021

Ten nowy rok zapowiada się świetnie dla modnych projektów domowych łazienek. Niezależnie od tego, czy chcesz odnowić istniejącą łazienkę, czy zbudować nową, potrzebujesz nowych projektów łazienek, aby rozpocząć.

Możesz zrobić 2021 godny rok dla siebie i swojej rodziny przez remont lub przebudowę łazienki, aby spełnić światowe standardy. Twoja łazienka jest często odzwierciedleniem Twoich osobistych upodobań i standardów. Dlatego warto poświęcić więcej uwagi na jej przeprojektowanie.

5 trendów w projektowaniu łazienek, które sprawią, że Twoja łazienka będzie bardziej podobna do Ciebie

Jeśli potrzebujesz modnych projektów łazienek na rok 2021, następujące nadchodzące projekty powinny okazać się ogromną pomocą:

1. Zaawansowane technologicznie inteligentne toalety Istnieją smartfony, smartwatche, inteligentne zegarki na rękę, a nawet inteligentne samochody. Dlaczego nie może być inteligentne toalety, które są tak samo zaawansowane technologicznie, jak inne wymienione elementy? W 2021 roku na rynku inteligentnych toalet high-tech należy spodziewać się następujących funkcji:

 • Podgrzewacze siedzeń
 • Automatyczne otwieranie pokrywy
 • Funkcje powolnego zamykania
 • Regulowane osuszacze powietrza
 • Wbudowane dezodoranty
 • Bezprzewodowe odtwarzacze muzyki

łazienka

2. Oświetlenie Schematy Jeśli uważasz, że widziałeś to wszystko z estetycznym oświetleniem łazienkowym, a następnie poczekaj, jak ten rok jest w toku, aby być świadkiem zdumiewającego oświetlenia łazienki próżności. Zobaczysz interakcję schematów oświetleniowych z lustrami łazienkowymi i sposób, w jaki wpływają na Ciebie. Kreatywne oprawy oświetleniowe w umiarkowanie dużych łazienkach tworzą luksusowe uczucie, które definiuje Twój styl. Dodaj paski świetlne i kinkiety do istniejącego żyrandola umieszczonego w pobliżu wanny z hydromasażem i będziesz świadkiem estetyki łazienki, która jest zbyt niebiańska, aby mogła być prawdziwa.

3. Systemy ogrzewaniapodłogowego w projektach łazienek Master Jeśli natkniesz się na międzynarodowy projekt łazienki Master, możesz spodziewać się, że znajdziesz w nim systemy ogrzewania podłogowego. Kiedy na zewnątrz szaleje zima, system ogrzewania podłogowego ogrzeje podłogę w łazience i sprawi, że będzie się po niej przyjemnie chodziło, kiedy jest zimno. Niezależnie od tego, czy Twoja podłoga jest wykonana z płytek, betonu, winylu czy drewna, podłoga w łazience może być znacznie cieplejsza, gdy temperatura spada na zewnątrz. Podłogowe ogrzewanie zrobi twój łazienkę dużo comfier i koić chodzić w i rozkosz używać dla toaletowych purposes.

4. Stosunkowo niewidzialne kształty płytek Istnieją tony kształtów płytek, rozmiarów i kolorów na rynku. Ale poczekaj do połowy 2021 roku, aby być świadkiem prawdziwej pomysłowości z płytek podłogowych i ściennych. Jesteś pewien, aby zobaczyć starożytne płytki podłogowe, jak również nowsze projekty trafiające na rynek. Niektóre kształty i rozmiary płytek łazienkowych można oczekiwać, aby zobaczyć w 2021 roku obejmują:

 • Hexagon
 • Arabeska
 • Diament
 • Marokańskie rybie łuski
 • Chevron

Te płytki podłogowe będą również w różnych kolorach i fakturach, aby dać swojej łazience, że imperialny status zawsze zazdrościł swoich ekskluzywnych przyjaciół do posiadania w domach.

5. Mniejsze łazienkiz wydajnym, Small-Scale Luxury Domy z mniejszymi łazienkami będzie trend w tym roku. Łazienki, które pojawią się w 2021 roku będą mniejsze w porównaniu z tymi z tamtych lat. Ale z bardziej efektywnego wykorzystania przestrzeni i projektowania wnętrz. Zapomnij o tym, co widzisz w błyszczących czasopismach. Łazienki 2021 może być mniejszy, ale artystycznie zaprojektowane z unikalnych elementów wyposażenia wnętrz, aby wysadzić umysł daleko. Niektóre z tych urządzeń mogą obejmować:

 • Estetyczne projekty toalet
 • Nietypowe umywalki
 • Mniejsze wanny typu walk-in
 • Unikalne szafki do przechowywania
 • Bezprzewodowa technologia muzyczna umożliwiająca strumieniowe przesyłanie ulubionych utworów

 

Natalia Gaboń

Projektantka aranżacjo oświetleniowych.