11 maja 2022 Udostępnij

Bezsensowny przewodnik po męskiej sypialni

Tutaj ja jest, no nonsensowny przewodnik zostawiać twój męskiego ślad w zazwyczaj kobiecym pokoju.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, zanim kupisz wszystkie swoje meble do sypialni, jest określenie, co chcesz osiągnąć z przestrzenią, którą masz. W większości przypadków będzie to sen, więc zacznijmy od początku.

Co sprawia, że przestrzeń jest męska?

Ogólnie rzecz biorąc, są trzy rzeczy, które możesz zrobić w swojej sypialni, aby nadać jej męski charakter: Wybierz odpowiednie style, kolory i meble.

Style

Współczesny

Jednym z najfajniejszych stylów, jakie możesz wybrać do swojej sypialni, jest styl współczesny. Współczesny dosłownie oznacza styl, który jest aktualny, który w tej chwili jest zdefiniowany przez dość minimalne meble z dużą ilością prostych linii i kwadratowych kształtów. Aby naprawdę zaznaczyć swoją obecność w tym stylu, spróbuj dodać do niego elementy miejskiego designu, takie jak betonowe elementy lub dzieła sztuki w stylu graffiti.

Minimalistyczny

Aby stworzyć męską atmosferę w sypialni, należy ograniczyć elementy wyposażenia do minimum. Minimalistyczna sypialnia będzie wyglądała na pozbawioną bałaganu i niemal kliniczną. Możesz dodać do tego stylu symetrię w pokoju, ponieważ zwiększa ona poczucie zorganizowania stylu minimalistycznego.

Zewnętrzne otoczenie we wnętrzu

Świetnym pomysłem może być również wprowadzenie do sypialni elementów z zewnątrz. Takie rzeczy jak naturalne drewno lub kamienne blaty kuchenne są świetnym sposobem, aby to zrobić, ponieważ nie ma nic bardziej męskiego niż wspaniałe widoki na zewnątrz.

Kolory

Nadrzędnym motywem męskiej sypialni jest nieużywanie jaskrawych kolorów i utrzymanie pokoju w naturalnych, ciemniejszych barwach. Ciemne kolory są modne tego lata i doskonale uzupełnią styl współczesny lub minimalistyczny.

Niektóre z najlepszych kolorów do wyboru są ciemnoniebieskie, czarne, brązowe lub dowolny jeden z 50 odcieni szarości (jeśli jesteś w tego rodzaju rzeczy).

Meble

Łóżko

Najpierw materac: Ogólnie panuje zgoda, że im więcej wydasz, tym wygodniejszy będziesz. Aby uzyskać więcej porad, przejdź do naszego obszernego [przewodnika zakupu materaca] tutaj, ale aby zaoszczędzić Ci trochę czasu, im większy, tym lepszy, a jeśli cenisz sobie komfort, idealny będzie [materac z pianki memory].

Teraz rama łóżka: Pamiętaj, że wezgłowie jest pierwszą rzeczą, jaką ludzie widzą po wejściu do Twojej sypialni, a wezgłowie może być świetnym sposobem na określenie Twojej osobowości. Podążając za wskazówkami zawartymi w tym przewodniku, idealnym rozwiązaniem będzie łóżko w ciemnym kolorze w nowoczesnym stylu. Coś w ten sposób dla przykładu:

[]

Ciemne drewno po prostu poprawia nastrój - nasze podwójne łóżko London walnut

Akcesoria

Generalnie chcesz ograniczyć do minimum akcesoria w męskiej sypialni, ponieważ są one niepotrzebne i zagracają Twoje życie. Ideą męskiego pokoju jest utrzymanie rzeczy tak funkcjonalnych, jak to tylko możliwe, więc jeśli chcesz mieć akcesoria, upewnij się, że mają one swoje zastosowanie.

Technika

Jedną z najciekawszych rzeczy do rozważenia i świetnym sposobem na stworzenie męskiej atmosfery w pokoju jest dodanie do niego trochę techniki. Na przykład, czy chcesz, aby światła były włączane za pomocą klaśnięć, dzięki czemu nie będziesz musiał wstawać z łóżka, aby je wyłączyć? A może termostat z funkcją chłodzenia? A co najważniejsze - jak duży powinien być telewizor? Odpowiedź (z dużą ilością meczów piłki nożnej do nadrobienia) brzmi oczywiście: jak największy.

Oświetlenie

Musisz także rozważyć kwestię oświetlenia w swojej sypialni. Istnieją rozwiązania technologiczne, takie jak lampy nastrojowe, które zmieniają kolor diody LED, aby dopasować się do Twojego nastroju. Możesz też wybrać lampy montowane z boku, które są świetnym sposobem na dodanie męskości do pokoju.

Przechowywanie

W przechowywaniu najważniejsza jest funkcjonalność. Praktycznym sposobem poradzenia sobie z tym problemem jest spisanie wszystkiego, co potrzebujesz przechowywać, i zakupienie odpowiednich mebli.

Typowo męską opcją przechowywania jest szafa dla panów. Oferuje ona dużą przestrzeń magazynową w porównaniu z miejscem na podłodze, które zajmuje. Ponadto świetnie się prezentują. Oto świetny przykład:

[]

Szafa dla panów z dębu rzymskiego. Wspaniałe miejsce do spędzania wolnego czasu!

Ty także potrzebujesz stół, aby pomieścić twój wielki telewizor i szafkę nocną, aby pomieścić twój budzik (ponieważ ty no możesz być spóźniony dla pracy znowu), ale próbować utrzymywać wszystkie te jednostki meble w ten sam styl który opierasz twój sypialnię na.

Na koniec będziesz potrzebował kilku solidnych szuflad do przechowywania ubrań, które nie zmieszczą się w twojej szafie. Innym świetnym przykładem współczesnego i męskiego zestawu szuflad jest komoda 2 na 3 szuflady London Walnut & Black Gloss:

[]

Z czarnymi połyskującymi frontami i bezsensownymi uchwytami, komoda ta jest naprawdę zgrabnym elementem wyposażenia Twojej sypialni.

No i proszę, męska sypialnia bez zbędnych ceregieli! Masz ochotę na męski styl w swojej łazience? Zajrzyj do naszego przewodnika po stylu łazienki w kawalerce, gdzie znajdziesz więcej wspaniałych inspiracji.

Maciej Robak

Projektant nowoczesnych lamp z kloszem.