24 listopada 2020 Udostępnij

Jak stworzyć wygląd designerski przy użyciu płytek porcelanowych

Płytki porcelanowe o wyglądzie designerskim

Płytki porcelanowe są wytrzymałe, trwałe, trwałe i łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu, ale mają też tę ogromną zaletę, że wyglądają niesamowicie. Więc jeśli chcesz stworzyć wygląd designerski w każdym pomieszczeniu, na pewno trzeba rozważyć użycie płytek porcelanowych. Oto kilka z naszych ulubionych wyglądów: 

Klasyczny wygląd 

Marmur kojarzy się z luksusem, a płytki z efektem marmuru wniesie do twojego domu odrobinę życia w wysokiej jakości, bez obfitych cen prawdziwego marmuru. Jeśli więc chcesz nadać swojemu domowi klasyczny wygląd, marmur będzie świetnie wyglądał w łazience, kuchni lub salonie.

Dodanie odrobiny kreatywności

Jeśli chcesz być kreatywny i pozwolić, by Twoja indywidualność błyszczała, jest na to wiele szans w przypadku porcelanowych płytek. Porcelanowe płytki ceramiczne Imotion Inox Metallic pozwolą Ci dodać 'ruch' do wyglądu Twojego pomieszczenia i dodadzą odrobiny zainteresowania. Alternatywnie, piękne, szare, wzorzyste płytki Brushstroke będą idealne, jeśli szukasz nowoczesnego, naturalnego wyglądu. 

Minimalizm

Dla tych, którzy lubią przestronne domy, gładkie, proste i eleganckie płytki, jak Super białe polerowane płytki porcelanowe z kością słoniową, dodadzą harmonijnego efektu i pomogą w powiększeniu pomieszczeń. 

Naturalny wygląd

Podłogi drewniane wyglądają pięknie, ale wymagają dużo konserwacji i są łatwe do zniszczenia, dlatego tak popularne stały się płytki porcelanowe z efektem drewna. Zostały zaprojektowane tak, aby wyglądały realistycznie, ale są wodoodporne i odporne na plamy, co sprawia, że doskonale nadają się do kuchni i łazienek, gdzie prawdziwe drewniane podłogi byłyby niepraktyczne. 

Mieszkanie w domu/na zewnątrz 

Wraz z cieplejszymi latami dostosowujemy nasze domy tak, aby jak najlepiej wykorzystać ciepło i zwiększyć przestrzeń życiową o obszary wewnętrzne/zewnętrzne. Płytki porcelanowe są wystarczająco trwałe, aby można je było stosować na zewnątrz, ale wystarczająco stylowe, aby można je było stosować wewnątrz pomieszczeń, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem dla pomieszczeń wewnętrznych/zewnętrznych. 

Maciej Robak

Projektant nowoczesnych lamp z kloszem.